Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Utandıran Anlar

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Utandıran Anlar Empty Utandıran Anlar Çarş. Nis. 16, 2008 8:18 pm

ayyc.

ayyc.
Admin
Admin

burada kız kıza utanç anlarımızı yazacağız benim aklıma gelmedi siz başlayın.. xP

2Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Çarş. Nis. 16, 2008 8:25 pm

pinkgirl*

pinkgirl*
Modaratör
Modaratör

bi dergiden yazıyorum arkadaşlar....Acayip çok komik yemin ederim ki trendy dergisinden yazıyorum

"Doğruluk mu cesaret mi"
Bir gün sınıfta 'Doğruluk mu cesaret mi' oynuyorduk.Çünkü ders boştu.Bir arkadaş erkeklerin yanında rezil olayım diye bana;"Adet oldun mu" diye sordu.Ben de;"ne" diyerek, cevap bile vermeden sınıftan kaçtım.Ayrıca yeni çıkmaya başladığım erkek arkadaşım da onların arasındaydı.Rezil oldum rezil.Rezil kız,13

3Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Çarş. Nis. 16, 2008 8:26 pm

ayyc.

ayyc.
Admin
Admin

kendininkini yazcan ama komikmiş neyse..

4Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Çarş. Nis. 16, 2008 9:50 pm

pinkgirl*

pinkgirl*
Modaratör
Modaratör

tmm ama utandığım bişi oldu mu olmadığımı düşüneyeyim Rolling Eyes Utandıran Anlar 455944

5Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Perş. Nis. 17, 2008 7:21 pm

Pitty~*

Pitty~*
Admin
Admin

vlla bnm oldu 11 Nisan Cuma sa 12:10 gibi...
ayyüce ve feyza ii blr ama acccaaaip özel bi konu olduu içn söleyemem Very Happy

6Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Perş. Nis. 17, 2008 7:22 pm

ayyc.

ayyc.
Admin
Admin

heee salak..
bende bi adamın dükkanına laf ediyodum adam bana pis pis baktı rezil oldum..

7Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Çarş. Nis. 23, 2008 4:04 pm

NiDa*BkC'

NiDa*BkC'
Modaratör
Modaratör

gozde95 demiş ki:bi dergiden yazıyorum arkadaşlar....Acayip çok komik yemin ederim ki trendy dergisinden yazıyorum

"Doğruluk mu cesaret mi"
Bir gün sınıfta 'Doğruluk mu cesaret mi' oynuyorduk.Çünkü ders boştu.Bir arkadaş erkeklerin yanında rezil olayım diye bana;"Adet oldun mu" diye sordu.Ben de;"ne" diyerek, cevap bile vermeden sınıftan kaçtım.Ayrıca yeni çıkmaya başladığım erkek arkadaşım da onların arasındaydı.Rezil oldum rezil.Rezil kız,13
biraz ayıpmış ama sonunda kız kızayız dimi Very Happy
bende bi kere sevdiğim çocuğun önünden geçiyodum onu etkilemek için de o gün çok gzl olmuştum kıyafetim,saçım vs. ama yer ıslakmış meğer ayaklarım kaydı bi düştüm k*ç*m kırıldı Very Happy acayip rezil oldm

8Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Ptsi Mayıs 19, 2008 11:59 am

Buffy~*

Buffy~*
Üye
Üye

benim yok galiba aklıma gelmio

9Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Salı Haz. 24, 2008 10:34 am

Pitty~*

Pitty~*
Admin
Admin

ben bi de lale hoca bna şırıngayı al dmşti ama farklı bi adıyla sölemişti bn de o anlamını blmiodm gttm öretmenler odasından bşka bşi aldm sınıfa acaip rezil olmuştum

10Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Salı Haz. 24, 2008 7:29 pm

ayyc.

ayyc.
Admin
Admin

Bi kere eceyle dersaneden dönerken bi markanın kartını bulmuştum baktım aman banane dedm bi sucunun camına iliştirip bırakmş olcaktm o sırada sahibi gördü aa bu ne neyse işimize yarar belki dedi güldü bzde hemen sırıta sırıta kaçtk iğrençti

11Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Salı Haz. 24, 2008 7:31 pm

Pitty~*

Pitty~*
Admin
Admin

bi gn feyzayla koridor arasında merdivenleri çıkıodm o sırada bn yan tarafa baktım küt diye dştm rezil olmuştm bi de feyza saolsun spr sakinleştirdi ayyy eceee vah vah müthiş rezil oldun haa dio çıldırcaktım Very Happy

12Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Salı Haz. 24, 2008 8:24 pm

ayyc.

ayyc.
Admin
Admin

Derya bizm bi kaç m*lı işaret ederek aaa bak seninki demişti bebe hala beni görünce sırıtıyo kafayı yicem ya Evil or Very Mad

13Utandıran Anlar Empty Geri: Utandıran Anlar Cuma Tem. 04, 2008 8:49 am

Pitty~*

Pitty~*
Admin
Admin

3.sınıfta mı ne tuvaletten geldikten snra eteğimin arka kısmı çoraba ilişmişti yukarda duruodu fatma öretmen söledi.acaip rezil olmştm

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]